Grupy >> LITERATURA I MUZYKA >> Forum >> PROJEKT I PŁYTA
Autor Wypowiedź
Witajcie moi drodzy przyjaciele, znajomi... (wrogowie również). Rozpocząłem wraz z zespołem projekt crowdfundingowy na polakpotrafi.pl i zbieramy na płytę,która będzie koncept-albumem zatytułowanym ŻYCIE SEKSUALNE PRZEDMIOTÓW. Szczegóły poniżej. Proszęo zapoznanie się z ofertą aby udało się wypuścić dla was zaskakujący album muzyczny z dobrymi poetyckimi tekstami.To będzie dobry album. Klikajcie poniżej i zapraszamy do wsparcia :-)
Pozdrawiam

https://polakpotrafi.pl/projekt/plyta-zespolu-antybiotyka

02 lutego 2018, 15:07:35
Jeżeli są dobre teksty, to proponuję zmienić tytuł, bo jest w/g mnie mało zachęcający.

02 lutego 2018, 16:27:24
Taka lewicowa przekora w tym tytule.

02 lutego 2018, 17:51:08
Tytuł jest wg bardzo wielu ludzi ciekawy, a co do "lewicowości" jakiejś, to nie mam pojęcia o czym mowa.
Beatrix, co proponujesz?

02 lutego 2018, 22:29:42
Oj, bobek, na żebractwo ci zeszło? Teksty dobre być nie mogą, bo są twoje, więc mierne.
Chętnie jednak zasponsoruję, bom bogaty i łaskawy.

02 lutego 2018, 22:43:34
Czyżby klamka nie zapadła? Czyżby faktycznie, zdanie osoby 'z poza kręgu' miałoby coś zmienić? W swojej naiwności mogę coś zaproponować, bo chciałabym, abyś wypływał wyżej. Widzę w TOBIE potencjał. Od zapoznania się z Twoją twórczością, czego nie kryłam.

03 lutego 2018, 02:29:34
tytuł rzeczywiście pretensjonalny, oby zawartość muzyczna na lepszym poziomie

03 lutego 2018, 09:34:15
Darujmy sobie jałowe dyskusje. W radio tego nie ma i jeśli nikt nie podejmie wysiłku aby w ogóle coś innego się ruszyło na szerszą skalę, to dyskusje tego typu niczego na pewno nie zmienią.
Jeż, przestań trollować, działaj jak chcesz. To będzie koncept-album. Jeśli ktoś nie chce pomóc, prosiłbym nie rozpoczynać dyskusji z pozycji "krytycznej arystokracji" tylko popatrzeć realnie lub zaproponować coś konstruktywnego.
Jeżeli są pytania co do samej koncepcji i treści albumu, proszę pytać.

03 lutego 2018, 11:13:10
Nie trolluję, lecz wyrażam się krytycznie o twoich tekstach, co jest zgodne z ideą tego portalu. Dodam, że nie najlepiej się przezentujesz z tą nieświeżą ścierką, którą spowiłeś swe wklęsłe czoło.
Ponieważ jednak użyłeś rzadko spotykanej w liternecie formuły "prosiłbym" - obiecuję zaprzestać uwag.
Moja deklaracja sponsoringu jest jak najbardziej poważna. O jaką sumę chodziłoby? Wiem- im więcej tym lepiej; ale w praktyce, jakiego rzędu kwoty wpłacają zwykle darczyńcy na tego typu projekty?

03 lutego 2018, 11:29:38
Jeż, ludzie wpłacają różnie. Reagują na na nagrody często. Jesteśmy słabo znani, więc nie liczymy na to, że ktoś nas zasponsoruje w całości z dobrego serca. Ludzie raczej kierują się interesem, a przynajmniej jakąś ideą wzajemności. Jeśli sponsor miałby firmę, można umieścić logo na płycie i podziękowania przy wiekszej kwocie. Ale zdobycie zaufania to osobna sprawa, tak jak zgoda na umieszczenie loga jakichś zakładów mięsnych w Komornikach koło Szkorbutowa i chodzenie logiem na koszulkach

03 lutego 2018, 17:49:10
Są nagrody za wpłaty. Wszystko jest pod linkiem. Wystarczy kliknąć.
Nic na siłę. Wszystko dla chętnych.
Pozdrawiam

03 lutego 2018, 17:51:12
Walentynka jest najlepsza ! Ja kiedyś wydałam swoją EP-ke w nakładzie 100 sztuk prawie za darmo, tylko koszt CD i pudełek. Okładkę sama zaprojektowałam i zrobiłam. Znajomi się cieszyli , a resztę rozdałam w metrze :) A Ty Krzysiu zgłoś się do Urzędu Miasta w Twojej miejscowości i spytaj o stypendium dla artystów, mają tam środki (zwłaszcza w styczniu -początek roku)

03 lutego 2018, 19:29:15
akurat lubię tą stronę, jeżeli ktoś ma pomysły i brakuje środków:) https://www.kickstarter.com i podobne są nagrody za wsparcie i większe, nawet udziały:)

07 lutego 2018, 21:45:49
powodzenia Krzysiu!

14 lutego 2018, 13:12:42
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się